BMW MINI Adına Her Şey!
Aradığınız parçaları kolay ve rahat bulmak için aşağıdaki kombinasyonları kullanabilirsiniz.Ürün Arama Yöntemleri
Arama TipiÖrnek
Parça AdıAraç Markası + Parça AdıParça Markası + Parça AdıParça NumarasıEsnek Arama
Fren BalatasıBMW Fren BalatasıAte Fren Balatası3411676124434116761244

Hakkımızda

Cepteparca.com

1990 yılında otomotiv sektörüne, İstanbul Aksaray'da bulunan ‘Tuba Otomotiv’ adıyla giriş yapan firmamız başlangıçta BMW markalı araçların yedek parça satışıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunma anlayışını benimsemiştir. BMW markalı araçların yedek parça satışı ile sektörde elde edilen başarı ve müşterilerle kurulan güçlü iş birliği sonrasında Mini Cooper markalı araçların yedek parça ve Mercedes Benz markalı araçların yedek parça satışları da başlamıştır. Oto yedek parça sektörüne değer katan ve gelişimi destekleyen firmamız; 2016 yılında bmwminisepeti.com girişimiyle oto yedek parça alanında 7/24 hizmet vermeye başlamıştır.
Bmwminisepeti.com girişimiyle başarı yakalayan firmamız 2021 yılında isim değişikliğine giderek cepteparca.com adıyla hem kurumsal kimliğinde hem de ürün gamında çeşitliliği yakalamayı amaçlamıştır. BMW yedek parça ve Mini Cooper yedek parça satışına ek olarak Mercedes Benz yedek parça ve Land Rover yedek parça hizmetleriyle de otomotiv sektörüne değer katacak yaklaşımlar benimsemiştir.
Firmamız hem ulusal hem de uluslararası düzeydeki iş ağı sayesinde piyasada bulunması en zor ürünleri dahi kısa sürede tedarik ederek müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu yönüyle Türkiye’nin BMW yedek parça ve Mini Cooper yedek parça alanında en geniş ürün yelpazesine sahip e-ticaret girişimi olmayı hedeflemektedir. Kalite, uygun fiyat ve sorunsuz montaj anlayışıyla tüketiciye sunulan yedek parçalarla cepteparca.com kalitesi ön plana çıkmaktadır. 30 yılı aşkın tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümlerle cepteparca.com sayesinde yedek parça satın almak bir başka olacak!
 
Yükleniyor...