İPTAL VE İADE ŞARTLARI


 

cepteparca.com'dan satın aldığınız ürünü, teslim tarihinden on (10) gün içerisinde, kullanılmadan orijinal koli ve ambalajı bozulmadan, tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edebilirsiniz.

 

Yalnızca; cepteparca.com'dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik (far ,stop ,sinyal bu gruba dahil değildir bu ürünler aydınlatma grubundadır) aksamı ürünlerinde hiç bir suretle iade kabul edilmemektedir.Bunların dışında yurtdışından kişiye özel tedarik edilen ürünlerin iade ve değişimi olmaz.

İade etmek istediğiniz ürünü, ürün iade formunu doldurulup cepteparca.com'dan ürün iade onayı aldıktan sonra cepteparca.com'a ulaştırması yeterlidir. 

 

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise veya cepteparca.com hatası varsa kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Bunun dışındaki tüm ürün iade kargo ücretleri alıcıya aittir. 

 

Belirtilen şartlar dışında iade edilen kargo ödemesi yapılmamış ve ürün iade onayı alınmamış ürünler kesinlikle kabul edilmeyecektir. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, faturası hasarsız orijinal ambalajı, varsa aksesuar ve kullanma kılavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerinde bulunan adrese, sadece Yurtiçi Kargo 454584944 müşteri koduyla yapılmak zorundadır. Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı , adınızı , telefon numaranızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız .

 

Yapılacak muayenenin ardından en geç yedi (7) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır.

 

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.