BMW MINI Adına Her Şey!
Aradığınız parçaları kolay ve rahat bulmak için aşağıdaki kombinasyonları kullanabilirsiniz.Ürün Arama Yöntemleri
Arama TipiÖrnek
Parça AdıAraç Markası + Parça AdıParça Markası + Parça AdıParça NumarasıEsnek Arama
Fren BalatasıBMW Fren BalatasıAte Fren Balatası3411676124434116761244

Sevkiyat ve Teslimat

Teslimat ve Sevkiyat


Ödeme onayı alınmayan siparişler sevk edilmeyecektir. 

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra tarafınıza sipariş durum bilgisi verilecektir. 

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Ürünleriniz stokta olmaması durumunda sipariş onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Ürünleriniz 3 iş günü içerisinde tedarik edilememesi durumunda, tarafınıza tedarik zamanı ile ilgili bilgi verilir. Bu durumda ödemenizin iadesini isteyebilir ya da ürününüzün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Türkiye geneline yapılacak olan sevkiyatlar, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile tarafınıza yapılacaktır. 2000 tl üzerindeki siparşilerin kargo ücretleri cepteparca.com tarafından karşılanacaktır. Bunun dışındaki tüm siparişler alıcı tarafından karşılanır. Tüm KKTC gönderilerinde kargo bedeli alıcı tarafından karşılanır. 

Lütfen teslim aldığınız ürünü kargo görevlisinin yanında açarak kontrol ediniz. Faturada yazan ve size teslim edilen ürünlerin aynı olduğunda emin olunuz. eksik veya hasarlı ürün olduğunda kesinlikle teslim tutanağını imzalamayıp derhal eksik veya hasar tutanağı tutulmasını talep ediniz. Bu esnada karşılaşacağın herhangi bir sorunda 0212 589 76 25 ya da 0212 588 31 30 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçiniz. 
Yükleniyor...